RVG 5200

Апарат радіографічний інтраоральний стоматологічний   RVG 5200

RVG5200small3

Ідеальне поєднання вишуканості і простоти. Новий датчик RVG 5200 забезпечує потужні і надійні зображення за доступною ціною. Якісна матриця і зрозуміле програмне забезпечення забезпечують точність діагнозу. Цей інтуїтивно зрозумілий сенсор є ідеальним рішенням для вашої основної потреби в інтраоральних зображеннях.

RVG 5200 – це відправна точка в світ цифрової стоматологічної рентгенографії, він не тільки простий у використанні, але й надзвичайно потужний. Зображення з'являються відразу після опромінення, що дозволяє вам заощадити дорогоцінний час і зосередитися на найважливішому – ваших пацієнтах.

З істинною роздільною здатністю 16 lp/mm, радіовізіограф RVG 5200 забезпечує отримання зображень, інформативність яких перевищує більшість інтраоральних сенсорів на ринку.

Технологія закладена в основу Датчика RVG 5200 - це результат багаторічних наукових досліджень Carestream Dental  в області цифрової радіографії. 

Оскільки кожен діагноз починається з зображення, ваш радіовізіограф грає важливу роль у вашій практиці. Він повинен створювати високоякісні зображення, які дозволяють вірно діагностувати.  Він повинен спростити збір зображень і не ускладнювати робочий процес. 

Технічні характеристики:

RVG 5200 Розмір сенсора 1 Розмір сенсора 2 
Реальна роздільна здатність зображення* 16 пар ліній / мм 16 пар ліній / мм
Розмір пікселя 19 мкм  19 мкм 
Розміри зовнішні 27.6 х 37.7 мм 32.2 х 44.2 мм
Розміри  активної області  22.2 х 29.6 мм 26.6 х 35.5 мм
Кількість пікселів 1.82 млн 2.63 млн
Сенсор SuperSMOS-матриця
Підключення USB 2.0

* Чи знаєте ви? Теоретична роздільна здатність зображення розраховується виходячи з того, на що сенсор здатний в ідеальних умовах і грунтується виключно на кількості і розмірі пікселів датчика CMOS.
Реальна роздільна здатність, навпаки, розраховується з урахуванням особливостей конструкції готового товару, в тому числі враховується наявність герметиків, протиударних шарів, сцинтиляторів і захисного корпусу, а також шумових перешкод і вібрації матриці, що дає можливість виміряти якість знімка в парах ліній / мм.

Програма обробки зображень дозволяє значно поліпшити якість знімка використовуючи великий набір діагностичних функцій. Це оптимізація зображення по яскравості і контрастності, застосування фільтрів різкості, що підвищують контрастність зображення, розфарбовування знімка в залежності від щільності тканини, аналіз щільності з будь-якого зрізу і побудова графіка, збільшення фрагментів знімка, збільшення контрастності окремо взятих ділянок, вимірювання та багато іншого.

Для отримання задовільної якості зображення потрібно ще враховувати і зовнішні умови (нерухомість пацієнта під час експонування; центрация рентгенівської трубки; рівень рентгенівського випромінювання, що характерно тільки для якісного високочастотного рентгена та ін.)

Комплектація:

Тримачі (вертикальні, горизонтальні) використовують для швидкого, ефективного та комфортного проведення цифрового рентгенографічного дослідження.

Русифікована мережева версія програми Kodak Dental Imaging Software for Windows.

Програма встановлюється як на окрему робочу станцію, так і на мережу, що складається з декількох комп'ютерів (робочих місць). Сучасні комп'ютери мають практично безмежну можливість зберігати в електронній картці пацієнта величезну кількість знімків і дозволяють працювати зі знімками, протягом багатьох років.     

Примітки:

Візіограф набагато чутливіший плівки і потребує меншого часу дії рентгенівського випромінювання.

Водонепроникний ударостійкий корпус.

2018-03-22 13-58-15 CS Imaging Software - 7.0.3 - Unident Group Ukraine  - петровцы пациент      

 

Снятинський 37 5200 Чернец Светлана 46 47 48 5200Коваль Геннадий 35 36 5200

 

Скриншот 2017-07-18 00.21.05